Cover

Góry, sery, czekolady, zegarki oraz wysoki komfort życia!

Opublikowane w kwiecień 8. 2018, 11:49
1994
Author avatar
CVspot

Szwajcaria, alpejski kraj leżący w sercu Europy w którym stopa życia jest na bardzo wysokim poziomie. Kraj ten słynie z wielu pięknych rzeczy takich jak: Alpy, smaczne sery, wyśmienite czekolady, precyzyjnie wykonane zegarki oraz wiele innych.

Poziom wynagrodzenia w Szwajcarii jest 3-4 razy wyższy, niż w większości innych krajów europejskich. Pomimo wysokich kosztów życia, Szwajcaria wypada znakomicie na tle innych państw.

Zurych i Genewa należą do miast o najwyższym poziomie dochodów na całym świecie. Mieszkańcy tych miast mają nie tylko wyższe zarobki, ale także większą siłę nabywczą w porównaniu do innych miast europejskich. Przeciętna szwajcarska pensja wynosi 5823 franków, oznacza to wysokie zarobki we wszystkich sektorach zawodowych, również w branży budowlanej.

Same budownictwo zatrudnia około 80000 pracowników, z czego nikt nie zarabia mniej niż 4330 franków mając do tego 5 tygodni urlopu w roku.

Nasz wniosek:

Opłaca się żyć i pracować w Szwajcarii. Na koniec dnia możemy po prostu cieszyć się piękną naturą, bogatą kulturą oraz wyśmienitym serem i czekoladą.

Kalkulator płac


Tylko 4 kroki do znalezienia nowej pracy

Na podany adres mailowy zostala wyslana wiadomosc w celu zresetowania hasla. Prosimy o sprawdzenie skrzynki.

Zarejestruj się