FAQ

Kto może skorzystać z usług portalu cvspot.pl?

Z naszych usług mogą korzystać wszyscy kandydaci z krajów UE. W tym celu należy się zarejestrować na naszym portalu i dołączyć swoje dokumenty aplikacyjne. Na ich podstawie opracujemy Państwa życiorys w języku niemieckim. Ponad 1000 szwajcarskich firm może uzyskać dostęp do Państwa danych i osobiście się z Państwem skontaktować.

Jakie czynniki są istotne dla znalezienia pracy?

Korzystne jest posiadanie wcześniejszego doświadczenia zawodowego. W ten sposób nowy pracodawca może bezpośrednio skorzystać z Państwa umiejętności. W celu ułatwienia komunikacji powinni Państwo również rozumieć język niemiecki. Poszukiwani są przeważnie stosunkowo młodzi specjaliści, ale troszczymy się o połączenie z pracodawcami wszystkich wykwalifikowanych pracowników z krajów europejskich.

W jaki sposób następuje kontakt z pracodawcą?

Po zarejestrowaniu się i potwierdzeniu swojego profilu podają Państwo swoje dane. Bezpośrednio po tym dołączają Państwo wszystkie istotne dokumenty aplikacyjne. My opracowujemy Państwa życiorys w języku niemieckim i prezentujemy go szwajcarskim firmom, które mogą w ten sposób nawiązać z Państwem kontakt.

Czy mogę podać preferowany przez siebie zawód i miejsce pracy?

Oczywiście po dokonaniu rejestracji mogą Państwo samodzielnie określić preferowany przez siebie zawód i miejsce pracy. Na mapie zaznaczają Państwo preferowane regiony, a działające na ich terenie szwajcarskie firmy mogą się z Państwem skontaktować.

Z jakimi kosztami wiąże się korzystanie z usługi?

Wyspecjalizowaliśmy się w pomyślnym kojarzeniu kandydatów z krajów UE z pracodawcami. Aby umożliwić szwajcarskim firmom ocenę Państwa kwalifikacji i umiejętności, opracujemy dla Państwa życiorys w języku niemieckim. Ta usługa wraz z połączeniem z ponad 1000 firmami kosztuje jednorazowo 75€. Państwa profil zawodowy będzie wyświetlany w Szwajcarii przez 2 miesiące.

ie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytanie? W takim razie zachęcamy Państwa do nawiązania z nami osobistego kontaktu.

Napiszcie do nas na adres info@cvspot.pl