O nas

O nas

CVSpot GmbH jest szwajcarską firmą zajmującą się w tworzeniem bazy sieci specjalistów w obrębie Unii Europejskiej, mogących podjąć pracę w Szwajcarii. Osoba szukająca pracy rejestruje się na naszej stronie podając swoje kwalifikacje i doświadczenie zawodowe. My w zamian oferujemy możliwość podjęcia pracy w bazie ponad 1000 firm szwajcarskich.

Ogromna baza firm szwajcarskich

Kandydaci określają preferowany region kraju, rodzaj wykonywanej pracy oraz przedstawiają wszystkie niezbędne dokumenty w postaci cyfrowej. Na tej podstawie tworzone jest CV w języku niemieckim, aby proces rekrutacyjny mógł się rozpocząć.

Wykwalifikowani pracownicy w Szwajcarii

CVSpot pomaga lokalnym pracodawcom lepiej zrozumieć różnice w zagranicznych systemach edukacji i szkoleń. Rekruterzy oraz firmy szwajcarskie mają możliwość oceny nabytych umiejętności danego kandydata w najbardziej przejrzysty sposób. Pracodawcy zainteresowani współpracą kontaktują się bezpośrednio z wybranymi kandydatami w celu określenia warunków pracy oraz podpisaniem umowy. Nie zastanawiaj się. Skorzystaj z naszych usług i zarejestruj się już dziś!

CVspot GmbH

Suurstoffi 35B,
6343 Risch-Rotkreuz
Szwajcaria

Hotline

+41 41 486 04 04

Godziny otwarcia

Mo - Fr 08.00 - 17.00

Prosimy o kontakt