Praca w Szwajcarii

Dostęp do ponad 1000 firm

Jak działa cvspot.pl?

Chcesz zamieszkać w Szwajcarii i szukasz pracy? Z cvspot.pl wystarczą tylko 4 kroki. Nie zwlekaj i zarejestruj się już teraz. Jako szwajcarska firma jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi lokalnymi partnerami biznesowymi oraz pomagamy i troszczymy się o to, abyś jak najszybciej znalazł pracę.

1
Zarejestruj się w cvspot.pl używając adresu e-mail.
2
Po dokonaniu rejestracji, uzupełnij najważniejsze informacje tak, aby zainteresowana firma mogła się z Tobą skontaktować
3
Załącz najważniejsze dokumenty, takie jak odbyte kursy, zdobyte świadectwa oraz certyfikaty składając podanie o pracę.
4
Wybierz region, który Ci odpowiada oraz podaj możliwy termin rozpoczęcia pracy

Na podstawie zebranych informacji tworzony jest CV w języku niemieckim dostępne na utworzonym wcześniej koncie. Od teraz Twój profil widoczny jest dla ponad 1000 firm.

Znajdź swoją wymarzoną pracę w Szwajcarii.

Często ciężko jest znaleźć pracę w obrębie Unii Europejskiej ze względu na różnice w szkolnictwie, przygotowaniu zawodowym oraz barierze językowej. Z tego też względu Rekruterzy często mają problemy z prawidłową oceną kwalifikacji wybranego kandydata.

Tworzenie CV do bazy

Na cvspot.pl podajesz tylko najważniejsze informacje, na podstawie których tworzymy CV w języku niemieckim. Każdy pracodawca znajdujący się w naszej bazie widzi twoją kandydaturę i może się z Tobą bezpośrednio skontaktować.